Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесін, атаулары мен индекстерiн бекіту туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 қарашадағы № 268 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 қарашадағы № 5099-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына және "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3, 6-баптарына сәйкес, Махамбет аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тiзбесi, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауданының әкімі К. Нурлыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Атырау облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік
мекемесі басшысы__________
А.Муханбеталиев
"_____"____________2023 жыл
Махамбет ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 21 қарашадағы
№ 268 қаулысына қосымша
Жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Жалпы ұзындығы (шақырым)
1
КЕ-МХ-1
Ортакшыл ауылына кірме жол
2,2
2
КЕ-МХ-2
Алға ауылына кірме жол
1,5
3
КЕ-МХ-3
Акжайық ауылына кірме жол

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 21 ноября 2023 года № 268. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 24 ноября 2023 года № 5099-06
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 3, 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского района К. Нурлыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Атырауской области"
__________________А. Муханбеталиев
"____" ___________________2023 год
Приложение к постановлению
акимата Махамбетского района
от 21 ноября 2023 года № 268
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Общая протяженность (километр)
1
КЕ-МХ-1
Подъездная дорога к селу Ортакшыл
2,2
2
КЕ-МХ-2
Подъездная дорога к селу Алга
1,5
3
КЕ-МХ-3
Подъездная дорога к селу Акжайык