Аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 17 мамырдағы № 13-VIII "Құрманғазы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 102-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 желтоқсанда № 5118-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 17 мамырдағы № 13-VIII "Құрманғазы ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5018-06 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 17 мая 2023 года № 13-VIII "Об утверждении ставок туристического взноса для иностранцев на 2023 год по Курмангазинскому району"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2023 года № 102-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 декабря 2023 года № 5118-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 17 мая 2023 года № 13-VIII "Об утверждении ставок туристического взноса для иностранцев на 2023 год по Курмангазинскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5018-06).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Калиева