Арыс қаласының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 1 шілдедегі № 323 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 4 шілдеде № 6323-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Арыс қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении перечня наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения города Арыс
Постановление акимата города Арыс Туркестанской области от 1 июля 2023 года № 323. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 4 июля 2023 года № 6323-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республика Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат города Арыс ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Арыс қаласының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арыс қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қаласының әкімі Г. Курманбекова
Арыс қаласы әкімінің
2023 жылғы 1 шілдедегі
№ 323 қаулысына қосымша
Арыс қаласының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстері
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының атауы
Автомобиль жолдарының мекенжайы, шақырым
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
КХАR-1
КХ-8 - Арыс-Орманды-Теміржолшы елді мекендеріне кіреберіс жол

1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения города Арыс, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящаего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Арыс.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Арыс Г. Курманбекова
Приложение к постановлению
акима города Арыс
от 1 июля 2023 года № 323
Перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения города Арыс
Индекс автомобильных дорог
Наименование автомобильных дорог
Адреса автомобильных дорог, километр
Общая протяженность,
километр
1
КХАR-1
КХ-8 - подъездная дорога к населенным пунктам Арыс-Орманды-Темиржолшы