Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 28/3 "Б" корпусы Ордабасы аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 4/9 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 1 шілдеде № 6318-13 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Ордабасы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының "Б" корпусы Ордабасы аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 15 мамырдағы № 28/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4611 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Джумабеков

О признании утратившим силу решения Ордабасинского районного маслихата от 15 мая 2018 года № 28/3 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Ордабасинского района маслихата"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2023 года № 4/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 1 июля 2023 года № 6318-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ордабасинского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Ордабасинского района маслихата" от 15 мая 2018 года № 28/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4611).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Мәслихат төрағасы Б. Джумабеков