"Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Риддер қаласы әкімінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімінің 2023 жылғы 21 ақпандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 ақпанда № 8819-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы Риддер қаласы әкімінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30440 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Горьковой

О признании утратившим силу решения акима города Риддера от 7 ноября 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера"
Решение акима города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21 февраля 2023 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 февраля 2023 года № 8819-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Риддера от 7 ноября 2022 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 30440).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Риддер Д. Горьковой