" Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 369 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2023 жылғы 8 қарашадағы № 413 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 9 қарашада № 8911-16 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Катонқарағай ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 369 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8006 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауданының әкімі Д. Қалиқан

О признании утратившим силу постановления акимата Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 369 " Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 8 ноября 2023 года № 413. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 ноября 2023 года № 8911-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Катон - Карагайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Катон-Карагайского района Восточно - Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 369 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8006).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского района Д. Қалиқан