Тарбағатай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 2/10-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 мамырда № 8843-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тарбағатай аудандық мәслихатының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын Тарбағатай ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 33-10 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-16-185 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
О. Канагатов

О признании утратившим силу решения Тарбагатайского районного маслихата
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2023 года № 2/10-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 мая 2023 года № 8843-16
В соответствии с пунктом 2 статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тарбагатайского районного маслихата "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Тарбагатайского района" от 3 января 2019 года № 33-10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-16-185).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
О. Канагатов