Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 5 маусымдағы № 134 "Учаскелiк комиссиялар туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 331 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 желтоқсанда № 7306-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің "Учаскелiк комиссиялар туралы ережені бекіту туралы" 2020 жылғы 5 маусымдағы №134 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6281 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев

О признании утратившим силу постановления акимата Западно-Казахстанской области от 5 июня 2020 года № 134 "Об утверждении положения об участковых комиссиях"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2023 года № 331. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2023 года № 7306-07
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 июня 2020 года №134 "Об утверждении положения об участковых комиссиях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6281).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев