Орал қаласы әкімінің 2021 жылғы 7 шілдедегі № 12 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімінің 2023 жылғы 29 мамырдағы № 21 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 31 мамырда № 7178-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Орал қаласы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2021 жылғы 7 шілдедегі №12 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №23406 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Бірыңғай мемлекеттік-құқықтық жұмыстар қызметі бөлімінің басшысы осы шешімнің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Орал қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М.Сатқанов

О признании утратившим силу решения акима города Уральска от 7 июля 2021 года № 12 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 мая 2023 года № 21. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 31 мая 2023 года № 7178-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Уральска от 7 июля 2021 года № 12 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23406).
2. Руководителю отдела единой службы государственно-правовой работы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Уральск.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города М.Сатканов