"Бөкей ордасы ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекiту туралы""Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 15-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 7-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 қазанда № 7256-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Бөкей ордасы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бөкей ордасы ауданының аумағында бөлек жергiлiктi қоғамдастық жиындарын өткiзу және жергiлiктi қоғамдастық жиынына қатысу үшiн ауыл, көше, көппәтерлi тұрғын үй тұрғындары өкiлдерiнiң санын айқындау тәртiбi туралы қағидасын бекiту туралы" Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 15-3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3489 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2 Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Л. Кайргалиева

О признании утратившим силу решения Бокейординского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 15-3 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Бокейординского района"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 сентября 2023 года № 7-2. Зарегистрирован Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 6 октября 2023 года № 7256-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения маслихата Бокейординского районного маслихата от 12 марта 2014 года № 15-3 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории Бокейординского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3489).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Л. Кайргалиева