"Бәйтерек ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларын бекіту туралы" Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 22-1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 қыркүйектегі № 8-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 қазанда № 7253-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бәйтерек ауданының аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібі туралы қағидаларын бекіту туралы" Зеленов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 22-1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3485 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
мәслихат төрағасы Н.Хайруллин

О признании утратившим силу решения Зеленовского районного маслихата от 7 марта 2014 года № 22-1 "Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории района Бәйтерек"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 сентября 2023 года № 8-5. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 2 октября 2023 года № 7253-07
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Зеленовского районного маслихата от 7 марта 2014 года № 22-1"Об утверждении Правил о порядке проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории района Бәйтерек" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3485).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
председатель маслихата Н. Хайруллин