Сырым ауданы әкімдігінің "Сырым ауданының елді мекендеріне бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 20 маусымдағы № 74 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 11 қазандағы № 148 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 қазанда № 7264-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Сырым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сырым ауданы әкімдігінің "Сырым ауданының елді мекендеріне бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 20 маусымдағы №74 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7221-07 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырым ауданы әкімі Ж. Батырниязов

О признании утратившим силу постановления акимата Сырымского района от 20 июня 2023 года № 74 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенным пунктам Сырымского района"
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 11 октября 2023 года № 148. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 13 октября 2023 года № 7264-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Сырымского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сырымского района от 20 июня 2023 года №74 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенным пунктам Сырымского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7221-07).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Сырымского района Ж. Батырниязов