Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 ақпандағы № 155 "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35–жылдығына орай Темір ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 170 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 8577-04 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының "Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін шығаруының 35–жылдығына орай Темір ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2024 жылғы 5 ақпандағы № 155 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8490 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов

О признании утратившим силу решения Темирского районного маслихата от 5 февраля 2024 года № 155 "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Темирского района к 35–летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 17 апреля 2024 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 апреля 2024 года № 8577-04
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Темирского районного маслихата "Об оказании дополнительной социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Темирского района к 35–летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" от 5 февраля 2024 года № 155 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8490).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов