Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 94 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 16 қаңтардағы № 12 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 17 қаңтарда № 6072-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 24 ақпандағы "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3109 болып тіркелген) № 94 қаулысының күші жойылды деп танылсын
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 24 февраля 2015 года № 94 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 16 января 2024 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 января 2024 года № 6072-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 24 февраля 2015 года № 94 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3109).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев