Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 наурыздағы "Алматы облысының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 96 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2024 жылғы 8 сәуірдегі № 133 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 сәуірде № 6110-05 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 3 наурыздағы "Алматы облысының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 96 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4180 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 3 марта 2017 года № 96 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим местных исполнительных органов Алматинской области и его описания"
Постановление акимата Алматинской области от 8 апреля 2024 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 апреля 2024 года № 6110-05
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 3 марта 2017 года № 96 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственным служащим местных исполнительных органов Алматинской области и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4180).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев