Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-81 "Жамбыл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 ақпандағы № 15-75 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 ақпанда № 6090-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-81 "Жамбыл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163466 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Председатель маслихата М. Амиргалиев

О признании утратившим силу решения Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-81 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жамбылском районе"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 15 февраля 2024 года № 15-75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 февраля 2024 года № 6090-05
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Жамбылском районе" от 28 декабря 2021 года № 14-81 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 163466).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Мәслихаттың төрағасы М. Амиргалиев