Қарасай ауданы әкімдігінің "Қарасай ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі мен схемаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 09-865 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 2 ақпандағы № 51 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 ақпанда № 6080-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес" Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің "Қарасай ауданының елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың тәртібі мен схемаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 09-865 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3529 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ж. Естенов

О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 28 сентября 2015 года № 09-865 "Об утверждении Порядка и схем перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Карасайского района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 2 февраля 2024 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 2 февраля 2024 года № 6080-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 28 сентября 2015 года № 09-865 "Об утверждении Порядка и схем перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3529).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Ж. Естенов