"Ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауды бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 575 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 1981 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2024 жылғы 25 сәуірде № 208-17 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабы 8-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Шымкент қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ауылшаруашылық өнімін тереңдете өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауды бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 575 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27596 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шымкент қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі Г. Сыздыкбеков

О признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент № 575 от 12 апреля 2022 года "Об утверждении субсидирования затрат на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки"
Постановление акимата города Шымкент от 23 апреля 2024 года № 1981. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 25 апреля 2024 года № 208-17
В соответствии пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент № 575 от 12 апреля 2022 года "Об утверждении субсидирования затрат на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" (зарегистрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27596).
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Шымкент.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент Г. Сыздыкбеков