Бородулиха аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 15-10-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 2 сәуірде № 245-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-7-VIІ "Бородулиха ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31204 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха аудандық мәслихат төрағасы
С. Урашева

О признании утратившим силу решения Бородулихинского районного маслихата
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 29 марта 2024 года № 15-10-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 2 апреля 2024 года № 245-18
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 25-7-VII "Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Бородулихинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31204).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бородулихинского районного маслихата
С. Урашева