"Байзақ ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы №30-2 шешімінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 18-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 ақпанда № 5157-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Байзақ ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы №30-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2240 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат төрағасы Б. Акбаев

О признании утратившим силу решение Байзакского районного маслихата от 16 мая 2014 года №30-2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественный состав представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества Байзакского района"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 26 февраля 2024 года № 18-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 29 февраля 2024 года № 5157-08
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Байзакского районного маслихата от 16 мая 2014 года №30-2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественный состав представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества Байзакского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2240).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Байзакского
районного маслихата Б. Акбаев