Талас аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 наурыздағы № 17-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 14 наурызда № 5169-08 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талас ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" алас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 35-10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2288 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
2. "Талас ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі № 35 - 10 шешіміне толықтыру енгізу туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №40-10 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2462 болып тіркелген) шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының төрағасы К. Садубаев

О признании утратившими силу некоторых решений Таласского районного маслихата
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 13 марта 2024 года № 17-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 14 марта 2024 года № 5169-08
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таласского районного маслихата от 24 июля 2014 года № 35-10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Таласском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2288).
2. Признать утратившим силу решение Таласского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 40-10 "О внесении дополнения в решение Таласского районного маслихата от 24 июля 2014 года № 35 - 10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Таласском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2462).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликование.
Председатель маслихата
Таласского района К. Садубаев