Жезқазған қаласының жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифті саралау туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 13/08 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 наурызда № 116-20 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабының 2-1-тармағына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласының жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифі саралансын:
1) Интернет желілері мен ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық жүйе арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде жол ақы:
- №1 бағыты ""Самсунг" медициналық орталығы -Профилакторий -Сәтбаев алаңы" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
- №3 бағыты "Сапаржай - 9 орам - Сарыарқа көшесі" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
- №5 бағыты "Сапаржай - Металлургтер алаңы - Сарыарқа көшесі" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
- №6 бағыты "Сапаржай - 6 шағын аудан – Сарыарқа көшесі" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
- №8 бағыты "6 шағын аудан - Сарыарқа көшесі - Кенесары хан шағын ауданы" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
- №11 бағыты "Сапаржай - Сарыарқа көшесі - 92-93 орамдар" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
- №14 бағыты "Жезқазған – Әуежай" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
– №96 бағыты "Жезқазған - Аварийный кенті" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
- №97 бағыты "Жезқазған - Талап ауылы" - 100 (жүз) теңге мөлшерінде;
- №98 бағыты "Жезқазған - Кеңгір ауылы" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
- №99 бағыты "Жезқазған - Қабанбай батыр шағын ауданы" - 80 (сексен) теңге мөлшерінде;
– №108 бағыты "Жезқазған – Мыс зауыты саяжайлары" -100 (жүз) теңге мөлшерінде;
– №109 бағыты "Жезқазған- Спутник саяжайлары" - 100 (жүз) теңге мөлшерінде.
2) қолма-қол төлеу кезінде жол ақысы - 150 (жүз елу) теңге мөлшерінде.
2. Жол жүру үшін электрондық төлем жүйесі ақаулы болған жағдайда, Интернет желілері мен ұялы байланыс құрылғыларын қоса алғанда, электрондық жүйе арқылы төлеуді жүзеге асыратын жолаушылардың тегін жол жүруге құқығы бар.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Шайжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жезқазған қалалық
мәслихаты

О дифференцировании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении города Жезказган
Постановление акимата города Жезказган области Ұлытау от 19 марта 2024 года № 13/08. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 29 марта 2024 года № 116-20
В соответствии с пунктом 2-1 статьи 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Дифференцировать тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении города Жезказган:
1) при безналичной оплате за проезд посредством электронной системы, включая сети Интернет и устройства сотовой связи в размере:
- маршрут №1 "Медицинский центр "Самсунг" - Профилакторий - площадь Сатпаева" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №3 "Автовокзал – 9 квартал – улица Сарыарка" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №5 "Автовокзал – площадь Металлургов – улица Сарыарка" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №6 "Автовокзал – 6 микрорайон – улица Сарыарка" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №8 "6 микрорайон – улица Сарыарка - микрорайон Кенесары-хан" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №11 "Автовокзал – улица Сарыарка - 92-93 кварталы" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №14 "Жезказган - Аэропорт" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №96 "Жезказган – поселок Аварийный" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №97 "Жезказган- село Талап" - 100 (сто) тенге;
- маршрут №98 "Жезказган- село Кенгир" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №99 "Жезказган - микрорайон Кабанбай батыр" - 80 (восемьдесят) тенге;
- маршрут №108 "Жезказган – дачи Медьзавода" - 100 (сто) тенге;
- маршрут №109 "Жезказган – дачи Спутник" - 100 (сто) тенге.
2) при наличной оплате за проезд в размере - 150 (сто пятьдесят) тенге.
2. В случае неисправности системы электронной оплаты за проезд, пассажиры, осуществляющие оплату посредством электронной системы, включая сети Интернет и устройства сотовой связи, имеют право на бесплатный проезд.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказгана К. Шайжанов
"СОГЛАСОВАНО"
Жезказганский
городской маслихат