Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 11-64 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 14-75 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 28 ақпанда № 168-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "Текелі қаласы бойынша шетелдіктер үшін туристік жарнаның мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 11-64 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191936 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының төрағасы Б. Тугулбаев

О признании утратившим силу решение Текелийского городского маслихата от 26 декабря 2023 года № 11-64 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Текели"
Решение маслихата города Текели области Жетісу от 26 февраля 2024 года № 14-75. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 28 февраля 2024 года № 168-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Текелийского городского маслихата "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев по городу Текели" от 26 декабря 2023 года № 11-64 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191936).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Текелийского городского маслихата Б. Тугулбаев