Көксу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 3 сәуірдегі № 128 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 4 сәуірде № 195-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданының әкімі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Көксу ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданының әкімі Д. Халелов
2024 жылғы 3 сәуірдегі № 128 қаулысына қосымша
Көксу ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 09 сәуірдегі "Үйде тәрбиеленіп, оқитын мүмкіндігі шектеулі балаларға қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" №153 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 65542 болып тіркелген);
2. Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы" № 57 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 63983 болып тіркелген);
3. Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы "Жастар практикасын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін бекіту туралы" №56 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 63984 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Коксуского района
Постановление акимата Коксуского района области Жетісу от 3 апреля 2024 года № 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 4 апреля 2024 года № 195-19
В соответствии с пунктом статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Коксуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлении акимата Коксуского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
3. Настоящее постановления вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коксуского района Д. Халелов
Приложение к постановлению от 3 апреля 2024 года № 128
Перечень некоторых постановлений акимата Коксуского района признанных утратившим силу
1. Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 09 апреля 2012 года № 153 "Об оказании дополнительной социальной помощи детям с ограниченными возможностями, воспитывающимся и обучающимся на дому" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №65542);
2. Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 13 февраля 2012 года № 57 "Об утверждений перечня работодателей, организующих социальные рабочие места" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №63983);
3. Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 13 февраля 2012 года №56 "Об утверждений перечня работодателей, организующих социальные рабочие места для прохождения молодежной практики" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №63984).