Сарқан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі №370 "Сарқан ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың тәртібі мен схемаларын бекiту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 21 ақпандағы № 52 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 22 ақпанда № 150-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 28 шілдедегі №370 "Сарқан ауданының шалғайдағы елдi мекендерде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың тәртібі мен схемаларын бекiту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 92750 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан ауданының әкімі Г. Маманбаев

О признании утратившим силу постановление акимата Сарканского района от 28 июля 2015 года №370 "Об утверждении порядка и схем перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Сарканского района"
Постановление акимата Сарканского района области Жетісу от 21 февраля 2024 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 22 февраля 2024 года № 150-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сарканского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сарканского района "Об утверждении порядка и схем перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Сарканского района" от 28 июля 2015 года № 370 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №92750).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарканского района Г. Маманбаев