Арал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 189 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 9 сәуірде № 8507-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арал аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Арал ауданында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 ақпандағы № 289 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5391 болып тіркелген);
2) ""Арал ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Арал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 ақпандағы № 289 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №164 шешімі.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов

О признании утратившими силу некоторых решений Аральского районного маслихата
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 5 апреля 2024 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 9 апреля 2024 года № 8507-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Аральского районного маслихата:
1) решение Аральского районного маслихата от 11 февраля 2016 года № 289 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества в Аральском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5391);
2) решение Аральского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 164 "О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата от 11 февраля 2016 года № 289 "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома в Аральском районе"".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аральского
районного маслихата
Б. Турахметов