Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 255 "Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 6 наурызда № 71 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 7 наурызда № 4675-12 болып тіркелді
Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарақия ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Қарақия ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 255 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4380 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына және "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы №264 бұйрығына сәйкес, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №11148 болып тіркелген) Қарақия ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарақия ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарақия ауданының әкімі С. Төретаев

О внесении изменения в постановление акимата Каракиянского района от 15 декабря 2020 года № 255 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района"
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 6 марта 2024 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 7 марта 2024 года № 4675-12
Акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каракиянского района от 15 декабря 2020 года № 255 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каракиянского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4380) следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года №264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №11148), акимат Каракиянского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Каракиянского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каракиянского района С. Төретаев