Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 15/85-VІІІ "2024 жылы Ауғанстан соғысының ардагерлеріне Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлері шектеулі контингентінің шығарылғанына 35 жыл толуына орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 17/106-VІІІ шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2024 жылғы 248 сәуірде № 6520-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы №15/85-VІІІ "2024 жылы Ауғанстан соғысының ардагерлеріне Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлері шектеулі контингентінің шығарылғанына 35 жыл толуына орай қосымша әлеуметтік көмек көрсету туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6467-13 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арыс қалалық мәслихат төрағасы К. Ахметов

О признании утратившим силу решение маслихата города Арыс от 22 февраля 2024 года № 15/85-VІІІ "Об оказании в 2024 году дополнительной социальной помощи ветеранам войны в Афганистане к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 23 апреля 2024 года № 17/106-VІІІ. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 24 апреля 2024 года № 6520-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Арыс от 22 февраля 2024 года №15/85-VІІІ "Об оказании в 2024 году дополнительной социальной помощи ветеранам войны в Афганистане к 35-летию вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6467-13).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Арыс К. Ахметов