"Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 23 қаңтар N 150-II
"Халықтың жұмыспен қамтылуы туралы" 1998 жылғы 30 желтоқсандағы
Z980341_
Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы
Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 24, 450-құжат; 1999 ж., N 8, 234-құжат;
N 23, 926-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.

О признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О занятости населения"
Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 г. N 150
Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 30 декабря
1998 г.
Z980341_
"О занятости населения" (Ведомости Парламента Республики
Казахстан, 1998 г., N 24, ст. 450; 1999 г., N 8, ст. 234; N 23, ст. 926).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)