"Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 78-VIII ҚРЗ
1-бап. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
14-бапта:
екінші бөліктің екінші, үшінші және төртінші абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"- Сағадат Нұрмағамбетов атындағы I дәрежелі "Айбын";
- Бауыржан Момышұлы атындағы II дәрежелі "Айбын";
- Рахымжан Қошқарбаев атындағы III дәрежелі "Айбын".";
үшінші бөліктегі "I және II дәрежелі" деген сөздер "Сағадат Нұрмағамбетов атындағы I дәрежелі және Бауыржан Момышұлы атындағы II дәрежелі" деген сөздермен ауыстырылсын;
бесінші бөлік "III дәрежелі" деген сөздердің алдынан "Рахымжан Қошқарбаев атындағы" деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап. Осы Заң алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. ТОҚАЕВ

О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан "О государственных наградах Республики Казахстан"
Закон Республики Казахстан от 26 апреля 2024 года № 78-VIII ЗРК
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в статье 14:
абзацы второй, третий и четвертый части второй изложить в следующей редакции:
"- "Айбын" I степени имени Сагадата Нурмагамбетова;
- "Айбын" II степени имени Бауыржана Момышулы;
- "Айбын" III степени имени Рахимжана Кошкарбаева.";
в части третьей слова "I и II степени" заменить словами "I степени имени Сагадата Нурмагамбетова и II степени имени Бауыржана Момышулы";
часть пятую после слова "степени" дополнить словами "имени Рахимжана Кошкарбаева".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Президент Республики Казахстан К. ТОКАЕВ