Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жеке тұлғаларға арнап шетелдiк валютадағы және теңгемен жасырын шоттарды енгiзу туралы" Заң күшi бар Жарлығының күшi жойылды деп тану және Қазақстан Республикасының жасырын шоттар мәселелерi жөнiндегi кейбiр заң актiлерiне өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 1996 жылғы 27 қыркүйек N 37-I
1-бап. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жеке тұлғаларға арнап шетелдiк валютадағы және теңгемен жасырын шоттарды енгiзу туралы" 1994 жылғы 1 ақпандағы Заң күшi бар N 1537 U941537_ Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 6, 58-құжат, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 5,
42-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2-бап. Қазақстан Республикасының мына заң актiлерiне өзгерiстер
енгiзiлсiн:
1. 1959 жылғы 22 шiлдедегi Қазақ КСР Заңымен бекiтiлген Қазақ
КСР Қылмыстық кодексiне (Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесi мен Үкiметiнiң
Ведомостары, 1959 ж., N 22-23, 177-құжат; Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесiнiң
ведомостары, 1987 ж., N 6, 66-құжат, N 11, 120-құжат, N 18,
228-құжат, N 29, 356-құжат, N 32, 421-құжат, N 35, 445,
446-құжаттар, N 41, 504-құжат, N 43, 521-құжат, N 45, 542-құжат;
1988 ж., N 15, 149-құжат, N 16, 159-құжат, N 22, 229-құжат, N 35,
324-құжат; 1989 ж., N 16, 127-құжат, N 28, 212-құжат, N 37,
297-құжат, N 45, 364-құжат; 1990 ж., N 12-13, 114-құжат, N 22,
272-құжат, N 44, 410-құжат, N 48, 445-құжат, N 49, 461-құжат;
1991 ж., N 25, 318-құжат, N 26, 348-құжат, N 28, 373-құжат;
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы 1992 ж., N 4,
96-құжат, N 13-14, 323-құжат, N 15, 380-құжат; 1993 ж., N 17,
402, 405-құжаттар, N 20, 469-құжат; 1994 ж., N 15, 207-құжат; 1995
ж., N 1-2, 17-құжат, N 5, 41, 42-құжаттар, N 8, 55-құжат, N 9-10,
64-құжат, N 12, 83-құжат):
122-1-бабының екiншi бөлiгi алынып тасталсын.
2. Қазақ КСР Жоғарғы Кеңесi 1984 жылғы 22 наурызда қабылдаған
Қазақ КСР Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы Кодексiнде (Қазақ КСР
Жоғарғы Кеңесiнiң Ведомостары, 1984 ж., N 14 (қосымша), N 41,
534-құжат; 1985 ж., N 19, 190, 191-құжаттар, N 32, 325-құжат, N 45,
457-құжат, N 49, 513-құжат; 1986 ж., N 13, 122-құжат, N 25,
242-құжат, N 31, 320-құжат, N 49, 506-құжат; 1987 ж., N 2, 19-құжат,
N 16, 201-құжат, N 29, 356-құжат, N 32, 421-құжат, N 41, 503-құжат,
N 46, 560-құжат; 1988 ж., N 35, 324-құжат; 1989 ж., N 16, 129-құжат,
N 27, 208-құжат, N 45, 364-құжат, N 49, 444-құжат, N 50-51,
458-құжат; 1990 ж., N 12-13, 114-құжат,  N 44, 410-құжат, N 48,
445-құжат, N 49, 461-құжат; 1991 ж., N 25, 318-құжат, N 26,
348-құжат, N 28, 373-құжат; Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң
Жаршысы 1992 ж., N 4, 96-құжат, 98-құжат, 100-құжат, N 13-14,
323-құжат, N 15, 380-құжат; N 16, 400-құжат; 1993 ж., N 3, 42-құжат,
N 4, 70-құжат, N 8, 159, 161-құжаттар, N 9, 220, 222-құжаттар, N 20,
468, 469-құжаттар; 1994 ж., N 4-5, 60-құжат, N 8, 134-құжат, N 15,
207-құжат; N 21-22, 272-құжат; 1995 ж., N 1-2, 17-құжат, N 5,
41-құжат, N 8, 55-құжат, N 9-10, 64-құжат, N 15-16, 105-құжат;
N 17-18, 110-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы,
1996 ж., N 1, 177-құжат):

О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О введении анонимных счетов в иностранной валюте и тенге для физических лиц" и внесении изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам анонимных счетов
Закон Республики Казахстан от 27 сентября 1996 г. N 37-1
Статья 1.Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 1 февраля 1994 г. N 1537 "О введении анонимных счетов в иностранной валюте и тенге для физических лиц" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 6,ст.58; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан,1995 г.,N5,ст.42).
Статья 2. Внести изменения в следующие законодательные акты Республики Казахстан:
1. В Уголовный кодекс Казахской ССР, утвержденный Законом Казахской ССР от 22 июля 1959г. (Ведомости Верховного Совета и Правительства Казахской ССР, 1959г., N 22-23, ст.177; Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1987г., N 6, ст.66; N 11, ст.120; N 18, ст.228; N 29, ст.356; N 32, ст.421; N 35, ст.445, 446; N 41, ст.504; N 43, ст.521; N 45, ст.542; 1988г., N 15, ст.149; N 16, ст.159; N 22, ст.229; N 35,ст.324; 1989г., N 16, ст.127; N 28, ст.212; N 37, ст.297; N 45, ст.364; 1990г., N 12-13, ст.114; N 22, ст. 272; N 44, ст.410; N 48, ст.445; N 49, ст.461; 1991г., N 25, ст.318; N 26, ст.348; N 28, ст.373; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992г., N 4, ст.96; N 13-14, ст.323; N 15, ст.380; 1993г., N 17, ст.402, 405; N 20, ст.469; 1994г., N 15, ст.207; 1995г., N 1-2, ст.17; N 5, ст.41, 42; N 8, ст.55; N 9-10, ст.64; N 12, ст.83):
часть вторую статьи 122-1 исключить.
2. В Кодекс Казахской ССР об административных правонарушениях, принятый Верховным Советом Казахской ССР 22 марта 1984г. (Ведомости Верховного Совета Казахской ССР, 1984г., N 14 (приложение); N 41, ст.534; 1985г., N 19, ст.190, 191; N 32, ст.325; N 45, ст.457; N 49, ст.513; 1986г., N 13, ст.122; N 25, ст.242; N 31, ст.320;N 49, ст.506; 1987г., N 2, ст.19; N 16,ст.201; N 29, ст.356; N 32, ст.421; N 41, ст.503; N 46, ст.560; 1988г., N 35, ст.324; 1989г., N 16, ст.129; N 27, ст.208; N 45, ст.364; N 49, ст. 444; N 50-51, ст. 458; 1990г., N 12-13, ст.114; N 44, ст. 410; N 48, ст.445; N 49, ст.461; 1991г., N 25, ст.318; N 26, ст,348; N 28, ст.373; Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992г., N 4, ст.96 ,98, 100; N 13-14, ст.323; N 15, ст.380; N 16, ст.400; 1993г., N 3, ст.42; N 4, ст. 70; N 8, ст.159, 161; N 9, ст.220, 222; N 20, ст.468, 469; 1994г., N 4-5, ст.60; N 8, ст.134; N 15, ст.207; N 21-22, ст.272; 1995г., N 1-2, ст.17; N 5, ст.41; N 8, ст.55; N 9-10, ст.64; N 15-16, ст.105; N 17-18, ст.110; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996г., N 1, ст.177):

165-1-бабының бiрiншi бөлiгiнiң екiншi, жетiншi, сегiзiншi және тоғызыншы абзацтарында "(жасырындарынан басқа)" деген сөздер алынып тасталсын.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жасырын шоттардың ашылуына байланысты Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы" 1995 жылғы 21 сәуiрдегi Заң күшi бар N 2230 Жарлығында (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 5, 42-құжат):
1-тармағының бесiншi абзацы, 2 және 3-тармақтары алынып тасталсын;
4-тармақ 2-тармақ болып есептелсiн.
4. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" 1995 жылғы 24 сәуiрдегi Заң күшi бар N 2235 Z952235_ Жарлығында (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат, N 12, 88-құжат, N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180, 181-құжаттар):
147-бабының 1), 4), 6)-тармақшаларында "(жасырын шоттардан
басқа)" деген сөздер алынып тасталсын.
5. Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан
Республикасындағы банктер және банк қызметi туралы" 1995 жылғы 31
тамыздағы Заң күшi бар N 2444
Z952444_
Жарлығында (Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 15-16, 106-құжат, Қазақстан
Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1996 ж., N 2, 184-құжат):
50-бабының 5-тармағында "(жасырын шоттардан басқа)" деген
сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Президентi

в абзацах втором, седьмом, восьмом и девятом части первой статьи 165-1 слова "(кроме анонимных)" исключить.
3. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 21 апреля 1995г., N 2230 "О внесении дополнений и изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан в связи с открытием анонимных счетов" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995г. N 5, ст.42):
абзац пятый пункта 1, пункты 2 и 3 исключить;
пункт 4 считать пунктом 2.
4. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 24 апреля 1995г. N 2235 Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995г., N 6, ст.43; N 12, ст.88; N 23, ст.152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996г. N 1, ст.180, 181):
в подпунктах 1), 4) и 6) статьи 147 слова "(кроме аноним- ных)" исключить.
5. В Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 31 августа 1995г. N 2444 Z952444_ "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995г., N15-16, ст.106; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996г., N 2, ст.184):
в пункте 5 статьи 50 слова "(за исключением анонимных счетов)" исключить.
Президент
Республики Казахстан