О признании утратившими силу некоторых приказов Министра юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 133
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    З. Балиева
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 16 мая 2008 года № 133
Перечень
утративших силу некоторых приказов
Министра юстиции Республики Казахстан
1. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года № 141 "Об утверждении Положения о территориальных органах юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан".
2. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 8 января 2004 года № 9 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года № 141 "Об утверждении Положения о территориальных органах юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 марта 2004 года № 83 "О внесении изменений и дополнения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года № 141 "Об утверждении Положения о территориальных органах юстиции Министерства юстиции Республики Казахстан".
4. Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 3 декабря 2004 года № 350 "О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра юстиции Республики Казахстан".

Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 133 бұйрығы
«Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтары күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                   З. Балиева
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2008 жылғы 16 мамырдағы
№ 133 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің күші жойылған кейбір бұйрықтарының ТІЗІМІ
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі № 141 «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық әділет органдары туралы Ережені бекіту туралы» бұйрығы.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 8 қаңтардағы № 9 «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі № 141 «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық әділет органдары туралы Ережені бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» бұйрығы.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 29 наурыздағы № 83 «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі № 141 «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің аумақтық әділет органдары туралы Ережені бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» бұйрығы.
4. Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 3 желтоқсандағы № 350 «Қазақстан Республикасы Әділет министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» бұйрығы.