О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года № 143 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года № 6"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 17 июня 2009 года № 72
Руководствуясь статьей 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года № 143 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 января 2000 года № 6" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 1695, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 г., № 12, ст. 561).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Р. Тусупбеков

"Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 143 бұйрығы күшін жойды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2009 жылғы 17 маусымдығы N 72 бұйрығы
"Әділет органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабын басшылыққа ала отырып, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2000 жылғы 29 қаңтардағы N 6 бұйрығына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 143 бұйрығы күшін жойды деп танылсын (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1695 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2002 ж., N 12, 561-бет).
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                      Р. Түсіпбеков