О признании утратившими силу некоторых решений Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 мая 2009 года № 115
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 165 "Об утверждении Правил составления и предоставления отчета по оценке эффективности бюджетных инвестиций, а также сроков и форм предоставления информации, предусматриваемой в рамках осуществления мониторинга реализации бюджетных инвестиций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3361);
2) приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 ноября 2006 года № 171 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года № 143 "Об утверждении Правил разработки и рассмотрения финансово-экономического обоснования бюджетных инвестиций, осуществляемых посредством участия в формировании и увеличении уставного капитала юридических лиц" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4466, опубликованный в "Юридическая газета", 2006 год, декабрь, № 215(1195)).
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его подписания.
Министр                                    Б. Султанов

Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 22 мамырдағы N 115 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды ден танылсын:
1) "Бюджеттік инвестициялардың тиімділігін бағалау жөніндегі есепті жасау мен табыс ету ережесін, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды іске асыру мониторингін жүзеге асыру шеңберінде көзделетін ақпаратты ұсыну мерзімдері мен нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 165 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3361 болып тіркелген);
2) "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға және ұлғайтуға қатысу арқылы жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялардың қаржылық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оны қарау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 30 қыркүйектегі  N 143 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2006 жылғы 13 қарашадағы N 171 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4466 болып тіркелген, "Юридическая газетаның" 2006 жылғы желтоқсандағы N 215(1195) санында жарияданған).
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Министр                                            Б. Сұлтанов