О признании утратившими силу некоторых приказов Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 июня 2009 года № 297
В целях реализации пункта 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы:
1) Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 25 января 1993 года № 29 "О льготном медицинском обеспечении отдельных категорий и лиц населения Республики Казахстан";
2) Председателя Агентства Республики Казахстан по делам здравоохранения от 16 августа 2001 года № 756 "О мерах по совершенствованию скорой и неотложной медицинской помощи населению Республики Казахстан".
2. Директору Департамента стратегии и развития здравоохранения Министерства здравоохранения Республики Казахстан (А. Айдарханов) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
И.о. Министра                              Б. Садыков

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 8 маусымдағы N 297 бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Мынадай:
1) "Қазақстан Республикасы халқының жекелеген санаттары мен тұлғаларын жеңілдікті медициналық қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 1993 жылғы 25 қаңтардағы N 29 бұйрықтың;
2) "Қазақстан Республикасы халқына көрсетілетін жедел және кезек күттірмейтін жәрдемді жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау ісі жөніндегі агенттігінің 2001 жылғы 16 тамыздағы № 756 бұйрығының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Стратегия. және денсаулық сақтау саласын дамыту департаментінің директоры (А.Айдарханов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің
міндетін атқарушы                               Б. Садықов