О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 223
Приказ и.о. Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 июля 2010 года № 315
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 3 апреля 2002 года № 223 "О правилах исчисления стажа работы по специальности работников системы органов внутренних дел, не являющихся государственными служащими и установления рабочим процентной надбавки за работу в системе органов внутренних дел" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 июля 2002 года за № 1931).
2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Департамент финансового обеспечения Министерства внутренних дел (Исенову Б.Ш.).
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
И.о. министра                              А. КУЛИНИЧ

Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 223 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2010 жылғы 22 шілдедегі № 315 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Казақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-1-тармағына сәйкес бұйырамын:
1. "Ішкі Істер органдарының жүйесінде мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерге мамандығы бойынша жұмыс өтілін есептеу және ішкі істер органдарының жүйесінде жұмысшыларға жұмысы үшін пайыздық үстемақы белгілеу ережесін бекіту туралы Қазақстан Республикасы ішкі істер министрінің 2002 жылғы 3 сәуірдегі № 223 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 26 шілдеде № 1931 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрлігінің Қаржымен қамтамасыз ету департаментіне (Б.Ш. Исенова) жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы                                           А. Кулинич