О признании утратившими силу приказов Министра финансов Республики Казахстан и Председателя Агентства Республики Казахстан по инвестициям
Совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 января 2010 года № 12 и Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 19 января 2010 года № 11
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившими силу приказы:
1) Министра финансов Республики Казахстан от 22 июня 1999 года № 315 и Председателя Агентства Республики Казахстан по инвестициям от 22 июня 1999 года № 1 "Об утверждении Правил о порядке определения размера подписного бонуса в контрактах на недропользование (проведение разведки, совмещенной разведки и добычи, а также добычи полезных ископаемых, за исключением общераспространенных полезных ископаемых) в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 июля 1999 года за № 827);
2) Министра финансов Республики Казахстан от 18 октября 2000 года № 448 и Председателя Агентства Республики Казахстан по инвестициям от 18 октября 2000 года № 0-1/170 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 июня 1999 года № 315 и Председателя Агентства Республики Казахстан по инвестициям от 22 июня 1999 года № 1 (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 ноября 2000 года за № 1286).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа последним из руководителей государственных органов направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания последним из руководителей государственных органов.
Министр финансов              Министр энергетики и
Республики Казахстан          минеральных ресурсов
Республики Казахстан
___________ Б. Жамишев        ____________ С. Мынбаев

Қазақстан Республикасы Қаржы министрі мен Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі төрағасы бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 18 қаңтардағы № 12 және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы № 11 Бірлескен Бұйрығы.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-баптың 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдалануға (барлау, бірлескен барлау және өңдеу жүргізуге, сондай-ақ көп кездесетін пайдалы қазбаларды қоспағанда, пайдалы қазбаларды өндіруге) арналған келісім-шарттардағы жазылу жүргізілетін бонустың мөлшерін белгілеудің тәртібі туралы ережелерді бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, 1999 жылғы 22 маусымдағы № 315 мен Қазақстан, Республикасы Инвестициялар жөніндегі агенттігі Төрағасының 1999 жылғы 22 маусымдағы № 1 (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1999 жылғы 2 шілдеде № 827 болып тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1999 жылғы 22 маусымдағы № 315 және Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігінің 1999 жылғы 22 маусымдағы № 1 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2000 жылғы 18 қазандағы № 448, Инвестициялар жөніндегі агенттігі Төрағасының 2000 жылғы 18 қазандағы № 0-1/170 бірлескен бұйрықтарының (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2000 жылғы 17 қарашада № 1286 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықты мемлекеттік органдарының басшыларының соңғысы қол қойған күннен бастап бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік органдардың басшыларының соңғысы қол қойған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының          Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                     Энергетика және минералдық
______________ Б. ЖӘМІШЕВ          ресурстар министрі
_______________ С. МЫҢБАЕВ