О признании утратившим силу приказа Министра государственных доходов Республики Казахстан от 31 января 2002 года № 109 "Об утверждении формы Расчета по плате за использование радиочастотного ресурса (спектра)"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 223
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра государственных доходов Республики Казахстан от 31 января 2002 года № 109 "Об утверждении формы Расчета по плате за использование радиочастотного ресурса (спектра)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 февраля 2002 года № 1774).
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Жамишев

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы № 109 «Радиожиілік ресурсын (спектрін) пайдалану үшін ақы төлеу жөніндегі Есеп нысандарын бекіту туралы» бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 12 мамырдағы N 223 Бұйрығы
Қазақстан Республикасы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы № 109 «Радиожиілік ресурсын (спектрін) пайдалану үшін ақы төлеу жөніндегі Есеп нысандарын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2002 жылғы 26 ақпанда № 1774 болып тіркелген) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апталық мерзімде жіберсін және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Б. Жәмішев