О признании утратившими силу приказа Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 февраля 2006 года № 43 "Об утверждении Инструкции по выдаче разрешения на сжигание попутного и природного газа" и приказа И.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 августа 2008 года № 216 "О внесении дополнений в приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 февраля 2006 года № 43 "Об утверждении Инструкции по выдаче разрешения на сжигание попутного и природного газа"
Приказ И.о. Министра нефти и газа Республики Казахстан от 24 декабря 2010 года № 393
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 февраля 2006 года № 43 "Об утверждении Инструкции по выдаче разрешения на сжигание попутного и природного газа" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 4105);
2) приказ И.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 1 августа 2008 года № 216 "О внесении дополнений в приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 2 февраля 2006 года № 43 "Об утверждении Инструкции по выдаче разрешения на сжигание попутного и природного газа" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5282).
2. Департаменту развития газовой промышленности Министерства нефти и газа Республики Казахстан в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра                              А. Магауов
"СОГЛАСОВАН"                     "СОГЛАСОВАН"
Министр охраны окружающей        Министр по чрезвычайным
среды Республики Казахстан       ситуациям Республики Казахстан
______________ Ашимов Н.С.       ___________________ Божко В.К.
"__" __________ 2010 года        12 января 2011 года

Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің "Табиғи және ілеспе газды жағуға рұқсат беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2006 жылғы 2 ақпандағы № 43 бұйрығының және Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің міндетін атқарушының "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің "Табиғи және ілеспе газды жағуға рұқсат беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2006 жылғы 2 ақпандағы № 43 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 тамыздағы № 216 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Мұнай және газ министрінің м.а. 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 393 Бұйрығы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің "Табиғи және ілеспе газды жағуға рұқсат беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2006 жылғы 2 ақпандағы № 43 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4105 тіркелген);
2) Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің міндетін атқарушының "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің "Табиғи және ілеспе газды жағуға рұқсат беру жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2006 жылғы 2 ақпандағы № 43 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 тамыздағы № 216 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5282 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Мұнай және газ министрлігінің Газ өнеркәсібін дамыту департаменті бір апталық мерзімде осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Мұнай және газ министрінің
міндетін атқарушы                          Ә. Мағауов
"КЕЛІСІЛДІ"                         "КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының            Қазақстан Республикасының
Қоршаған ортаны қорғау министрі      Төтенше жағдайлар министрі
Әшімов Н.С.                          Божко В.К
2011 жылғы 12 қаңтар                 2011 жылғы 12 қаңтар