О признании утратившим силу приказа Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 26 июня 2002 года № 24 "Об утверждении санитарных правил и норм "Санитарно-гигиенические и противоэпидемические требования к устройству, оборудованию и эксплуатации стоматологических организаций"
Приказ и.о. Председателя Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан от 30 марта 2010 года № 92
В связи с признанием утратившим силу Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения" и на основании статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Главного государственного санитарного врача Республики Казахстан от 26 июня 2002 года № 24 "Об утверждении санитарных правил и норм "Санитарно-гигиенические и противоэпидемические требования к устройству, оборудованию и эксплуатации стоматологических организаций" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1918, опубликован в сентябре 2002 года в Бюллетене нормативных правовых актов ст. 691).
2. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
И.о. Председателя                          А. Есмагамбетова

"Стоматологиялық ұйымдардың құрылымына, жабдықталуына, оларды пайдалануға қойылатын санитарлық-гигиеналық және эпидемияға қарсы бағытталған талаптар" санитарлық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің 2002 жылғы 26 маусымдағы № 24 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті Төрағасының м.а. 2010 жылғы 30 наурыздағы N 92 Бұйрығы
«Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының күші жойылуына байланысты және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27-бабы негізінде БҰЙЫРАМЫН:
1. «Стоматологиялық ұйымдардың құрылымына, жабдықталуына, оларды пайдалануға қойылатын санитарлық-гигиеналық және эпидемияға қарсы бағытталған талаптар» санитарлық ережелері мен нормаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасының. Бас мемлекеттік санитарлық дәрігерінің 2002 жылғы 26 маусымдағы № 24 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1918 болып тіркелген), күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Төрағаның міндетін
атқарушы                                   А. Есмағамбетова