Об отмене Приказа Первого Заместителя Председателя Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству от 4 марта 1997 года
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами от 5 апреля 2010 года № 54-П
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актов", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Отменить Приказ Первого Заместителя Председателя Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству от 4 марта 1997 года "Дополнение к Инструкции по ведению единой системы присвоения кадастровых номеров земельным участкам для целей регистрации", зарегистрированный Министерством юстиции Республики Казахстан 21 апреля 1997 года за номером 40.
2. Департаменту правового обеспечения направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель                               У. Узбеков

Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөніндегі мемлекеттік комитеттің Бірінші орынбасарының 1997 жылғы 4 наурыздағы бұйрығын жою туралы
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 5 сәуірдегі № 54-П Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөніндегі мемлекеттік комитетінің Бірінші орынбасарының 1997 жылғы 4 наурыздағы «Тіркеу мақсаты үшін жер учаскелеріне кадастрлық нөмірлер берудің бірыңғай жүйесін жүргізу жөніндегі нұсқаулыққа толықтыру», Әділет министрлігінде 1997 жылғы 21 сәуірде 40 нөмірімен тіркелген бұйрығын жою.
2. Құқықтық қамтамасыз ету департаменті бұйрықтың көшірмесін Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен күшіне енеді.
Төраға                                    Ө. Өзібеков