О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2001 года № 105 "О мерах по дальнейшему развитию государственного языка в органах юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 11 июля 2011 года № 259
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 24 августа 2001 года № 105 "О мерах по дальнейшему развитию государственного языка в органах юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1636, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2001 г., № 31, ст. 482, "Юридическая газета" от 3 октября 2001 года № 44 (412)).
2. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр                                    Р. Тусупбеков

"Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тілді одан әрі дамыту шаралары туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 24 тамыздағы № 105 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 11 шілдедегі № 259 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тілді одан әрі дамыту шаралары туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2001 жылғы 24 тамыздағы № 105 бұйрығының (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1636 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдардың нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде жарияланған, 2001 ж., № 31, 482 бет, «Юридическая газета» 2001 жылғы 3 қазандағы № 44 (412)) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                      Р. Түсіпбеков