О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 140 "Об утверждении Правил формирования реестра требований кредиторов"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 21 декабря 2011 года № 649
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2010 года № 140 «Об утверждении Правил формирования реестра требований кредиторов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6206).
2. Комитету по работе с несостоятельными должниками Министерства финансов Республики Казахстан (Усенова Н.Д.) в недельный срок со дня подписания настоящего приказа направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жамишев

«Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 31 наурыздағы № 140 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 649 бұйрығы
«Нормативтік-құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰИЫРАМЫН:
1. «Кредиторлар талаптарының тізілімін қалыптастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы
31 наурыздағы № 140 бұйрығы күші жойылды деп танылсын (Нормативтік
құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6206 тіркелген).
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Дәрменсіз
борышкерлермен жұмыс комитеті (Н.Д. Үсенова) осы бұйрыққа қол
қойылған күнінен бастап бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Б. Жәмішев