О признании утратившим силу приказа Министра культуры и информации Республики Казахстан от 3 мая 2012 года № 58 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на временный вывоз и ввоз культурных ценностей"
Приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 26 декабря 2012 года № 226
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 3 мая 2012 года № 58 «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача разрешения на временный вывоз и ввоз культурных ценностей» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7687, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2012 г., № 10).
2. Комитету по культуре Министерства культуры и информации Республики Казахстан в недельный срок направить копию приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Д. Мынбай

"Мәдени құндылықтарды уақытша әкетуге және әкелуге рұқсат беру" мемлекеттік қызметінің регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 3 мамырдағы № 58 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 226 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Мәдени құндылықтарды уақытша әкетуге және әкелуге рұқсат беру» мемлекеттік қызметінің регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 3 мамырдағы  № 58 бұйрығының (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізімін тіркеу реестрінде № 7687 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2012 ж., № 10 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Мәдениет комитеті бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бұйрықтың көшірмесін жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнімен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                            Д.Мыңбай