О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 30 июля 2013 года № 107-1266
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу с 1 августа 2013 года:
1) постановление акимата города Астаны от 30 июня 2009 года № 22-610п «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2010 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 июля 2009 года № 587, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 17 сентября 2009 года № 103 (2424), «Вечерняя Астана» от 17 сентября 2009 года № 111 (2412);
2) постановление акимата города Астаны от 16 июня 2011 года № 22-542п «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 30 июня 2009 года № 22-610п «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2010 учебный год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2011 года № 680, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 14 июля 2011 года № 78 (2688) и «Вечерняя Астана» от 14 июля 2011 года № 83 (2693).
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
И.о. акима                                  С. Хорошун

Астана қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімінің м.а. 2013 жылғы 30 шілдедегі № 107-1266 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылғы 1 тамыздан бастап мынадай:
1) «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы № 22-610қ қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 16 шілдеде № 587 болып тіркелген, 2009 жылғы 17 қыркүйектегі № 103 (2424) «Астана ақшамы», 2009 жылғы 17 қыркүйектегі № 111 (2412) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған);
2) «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы № 22-610қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы № 22-542қ қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 28 маусымда № 680 болып тіркелген, 2011 жылғы 14 шілдедегі № 78 (2688) «Астана ақшамы», 2011 жылғы 14 шілдедегі № 83 (2693) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының. орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
Әкімнің міндетін атқарушы                       С.Хорошун