О признании утратившим силу приказа Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 635 "Об утверждении Правил конкурсного замещения должностей профессорско-преподавательского состава и научных работников высших учебных заведений"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 марта 2013 года № 87
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года № 635 «Об утверждении Правил конкурсного замещения должностей профессорско-преподавательского состава и научных работников высших учебных заведений» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 января 2008 года под № 5105).
2. Департаменту высшего и послевузовского образования (Жакыпова Ф.Н.) копию настоящего приказа направить в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Жумагулов

"Жоғары оқу орындарының профессор-оқытушылық құрамының және ғылыми қызметкерлердің лауазымдарына конкурстық орналасудың ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 635 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 15 наурыздағы № 87 Бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Жоғары оқу орындарының профессор-оқытушылық құрамының және ғылыми қызметкерлердің лауазымдарына конкурстық орналасудың ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 14 желтоқсандағы № 635 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 21 қаңтарда № 5105 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті (Ф.Н. Жақыпова) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                            В.Жұмағұлов