О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 августа 2012 года № 490 "Об утверждении Методики определения класса железнодорожных вокзалов"
Приказ и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2013 года № 605
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2014 года.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ исполняющего обязанности Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 3 августа 2012 года № 490 «Об утверждении Методики определения класса железнодорожных вокзалов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7886, опубликованный в «Казахстанская правда» от 26 сентября 2012 г. № 326-327 (27145-27146)).
2. Комитету транспорта и путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Магзумов Р.К.) в установленном порядке направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вступает в силу с 1 января 2014 года.
И.о. Министра                               Р. Скляр

"Теміржол вокзалдары класын анықтау әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушысының 2012 жылғы 3 тамыздағы № 490 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің м.а. 2013 жылғы 06 тамыздағы № 605 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Теміржол вокзалдары класын анықтау әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушысының 2012 жылғы 3 тамыздағы № 490 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7886 тіркелген, "Егемен Қазақстан" 2012 жылғы 26 қыркүйек, № 622-630 (27701) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көлік және қатынас жолдары комитеті (Р.Қ. Мағзұмов) осы бұйрықтың көшірмесін белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің міндетін
атқарушы                                             Р.Скляр