О признании утратившими силу некоторых решений Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 16 апреля 2013 года № 124
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту электроэнергетики и угольной промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Бокенбаев Ж.К.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Джаксалиева Б.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                                А. Исекешев
Приложение
к приказу Заместителя
Премьер-Министра Республики Казахстан -
Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 16 апреля 2013 года № 124
Перечень
утративших силу некоторых решений
Министерства энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, Министерства индустрии и
новых технологий Республики Казахстан
1. Приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 269 «Об утверждении Правил функционирования балансирующего рынка электрической энергии» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5044, опубликован в «Юридическая газета» от 11 января 2008 года, № 4 (1404));
2. Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 19 марта 2008 года № 70 «О внесении изменения и дополнений в приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 269 «Об утверждении Правил функционирования балансирующего рынка электрической энергии» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5199, опубликован в бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, май, 2008 г., № 5, ст. 319. Собрание актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 8 от 15 августа 2008 года);

Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің, Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 124 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің, Қазақстан  Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар
министрлігінің Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі департаменті
(Ж.Қ. Бөкенбаев) бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жіберсін және оның бұқаралық
ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Б.М. Жақсалиевке
жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі                          Ә.Исекешев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2013 жылғы 16 сәуірдегі
№ 124 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің, Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Электр энергиясының теңгерімдеуші нарығының жұмыс істеу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2007 жылғы 30 қарашадағы № 269 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5044 болып енгізілді, «Заң газеті» 2008 жылғы 11 қаңтарда № 4 (1230) жарияланды);
2. «Электр энергиясының теңгерімдеуші нарығының жұмыс істеу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі міндетін атқарушысының 2007 жылғы 30 қарашадағы № 269 бұйрығына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2008 жылғы 19 наурыздағы № 70 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5199 болып енгізілді, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2008 ж., № 8. Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетені, № 5, 2008 жылы жарияланды);

3. Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 314 «О внесении изменения в приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 269 «Об утверждении Правил функционирования балансирующего рынка электрической энергии» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5481, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 4, 2009 года, опубликован в «Юридическая газета» от 4 февраля 2009 года № 17 (1614));
4. Приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 232 «О внесении дополнений и изменения в приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 ноября 2007 года № 269 «Об утверждении Правил функционирования балансирующего рынка электрической энергии» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6508, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1, 2011 года (дата выхода тиража 25.03.2011));
5. Приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 27 августа 2004 года № 197 «Об утверждении Правил организации и функционирования оптового рынка электрической энергии Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3086, опубликован в «Юридическая газета» от 4 ноября 2005 г. № 204-205 (938-939) и «Официальная газета» от 13 апреля 2004 года № 46 (203));
6. Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года № 232 «Об утверждении Правил организации и функционирования розничного рынка электрической энергии, а также предоставления услуг на данном рынке» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3119, опубликован в журнале «Бюллетень нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 г., № 3-8, ст. 26);
7. Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 3 декабря 2007 года № 271 «О внесении изменений в приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года № 232 «Об утверждении Правил организации и функционирования розничного рынка электрической энергии, а также доступа и предоставления услуг на данном рынке» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5046, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 1 от 27 марта 2008 года и «Юридическая газета» от 9 января 2008 года № 2 (1402));

3. «Электр энергиясының теңгерімдеуші нарығының жұмыс істеу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 30 қарашадағы № 269 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 314 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5481 болып енгізілді, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2009 жылы № 4 жарияланды);
4. «Электр энергиясының теңгерімдеуші нарығының жұмыс істеу ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрі міндетін атқарушының 2007 жылғы 30 қарашадағы № 269 бұйрығына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар министрі міндетін атқарушысының 2010 жылғы 13 тамыздағы № 232 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6508 болып енгізілді, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, 2011 жылы, № 1 (Тиражға шыққан уақыты 25.03.2011 ж.) жарияланды);
5. «Қазақстан Республикасында электр энергиясының көтерме сауда рыногын ұйымдастыру және жұмыс істеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2004 жылғы 27 тамыздағы № 197 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3086 болып енгізілді, «Заң газеті» 2005 жылғы 4 қарашада № 204-205 (938-939) және «Ресми газеті» 2004 жылғы 13 сәуірде № 46 (203) жарияланды);
6. «Электр энергиясының бөлшек сауда рыногын ұйымдастыру және жұмыс істеу, сондай-ақ осы рынокқа қызметтер көрсетудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі № 232 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3119 болып енгізілді, «Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетені» журналында 2005 жылы, № 3-8, 26-құжат жарияланды);
7. «Электр энергиясының бөлшек сауда рыногын ұйымдастыру және жұмыс істеу, сондай-ақ осы рынокқа шығу және қызметтер көрсетудің Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2004 жылғы 30 қыркүйекте № 232 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2007 жылғы 3 желтоқсандағы № 271 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік  құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5046 болып енгізілді, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы  және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағы, № 1, 2008 жылғы 27 наурыз; «Заң газеті» 2008 жылғы 9 қаңтарда № 2 (1228) жарияланды);

8. Приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 16 сентября 2004 года № 220 «Об утверждении Правил по предотвращению аварийных нарушений в Единой Электроэнергетической Системе Казахстана и их ликвидации» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3090, опубликован в «Официальная газета» от 16 октября 2004 года № 42 (199) и «Юридическая газета» от 2 ноября 2005 г. № 202 (936));
9. Приказ Министра энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан от 26 апреля 1999 года № 104 «Об утверждении Правил охраны труда при эксплуатации водного хозяйства, гидросооружений и гидромеханического оборудования электростанций» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 774);
10. Подпункты 1)3)5) Перечня изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденный приказом Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 337 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 6013, опубликован в «Юридическая газета» от 6 апреля 2010 года № 47 (1843)).

8. «Қазақстанның біртұтас энергетикалық жүйесінде авариялық бұзылыстарды болдырмау және оларды жою жөніндегі шараларды жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2004 жылғы 16 қыркүйектегі № 220 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3090 болып енгізілген, «Ресми газеті» 2004 жылғы 16 қазан № 42 (199) және «Заң газеті» 2005 жылғы 16 қарашада № 148 (772) жарияланды);
9. «Электр станцияларының су шаруашылығын, гидроқұрылыстарын және гидромеханикалық жабдықтарын пайдалану кезінде еңбекті қорғау  Ережелері» Қазақстан Республикасы Энергетика индустрия және сауда министрінің 1999 жылғы 26 сәуірдегі № 104 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 774 болып енгізілген);
10. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 337 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы тізілімінің 1)3)5) тармақшалары (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6013 болып енгізілген, «Заң газеті» 2010 жылғы 6 сәуірде № 148 (772) жарияланды).