О признании утратившими силу некоторых решений Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 12 сентября 2013 года № 278
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 10 сентября 2004 года № 213 «Об утверждении Правил оказания услуг Системным оператором, организации и функционирования рынка системных и вспомогательных услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3107 от 27 сентября 2004 года, опубликован в газетах «Юридическая газета» от 17 ноября 2005 года № 213 (947), «Заң газеті» от 17 ноября 2005 года № 149 (773));
2) приказ Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 18 июля 2007 года № 170 «О внесении изменения в приказ и.о. Министра энергетики и минеральных ресурсов от 10 сентября 2004 года № 213 «Об утверждении Правил оказания услуг Системным оператором, организации и функционирования рынка системных и вспомогательных услуг» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4871 от 15 августа 2007 года, опубликован в газетах «Юридическая газета» от 24 августа 2007 года № 130 (1333), «Заң газеті» от 28 августа 2007 года № 131 (1160), в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан, 2007 г., июнь-август);
3) подпункт 2) перечня изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан, утвержденных приказом Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 337 «О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6013 от 20 января 2010 года, опубликован в газетах «Юридическая газета» от 6 апреля 2010 года № 47(1843), «Заң газеті» от 6 апреля 2010 года № 47 (1669)).

Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбiр шешімдерінің күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2013 жылғы 12 қыркүйектегі № 278 бұйрығы
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабының 1-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1) «Жүйелік оператордың қызмет көрсетуі, жүйелік және қосалқы қызметтер нарығын ұйымдастыру және жұмыс істеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің 2004 жылғы 10 қыркүйектегі № 213 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 27 қыркүйекте № 3107 болып енгізілді, «Юридическая газета» газетінде 2005 жылғы 17 қарашада № 213 (947), «Заң газеті» газетінде 2005 жылғы 17 қарашада № 149 (773) жарияланды);
2) «Жүйелік оператордың қызмет көрсетуі, жүйелік және қосалқы қызметтер нарығын ұйымдастыру және жұмыс істеу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2004 жылғы 10 қыркүйектегі № 213 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2007 жылғы 18 шілдедегі № 170 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 15 тамызда № 4871 болып енгізілді, «Юридическая газета» газетінде 2007 жылғы 24 тамызда 2007 жылғы № 130 (1333), «Заң газеті» газетінде 2007 жылғы 28 тамыз № 131 (1160), Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2007 жылғы маусым-тамызда жарияланды);
3) «Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлігінің кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар тізбесінің 2) тармақшасының Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы № 337 бұйрығының (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 20 қаңтарда № 6013 болып енгізілді, «Юридическая газета» газетінде 2010 жылғы 6 сәуірде № 47 (1844), «Заң газеті» газетінде 2010 жылғы 6 сәуірде № 47 (1669) жарияланды).

2. Департаменту электроэнергетики и угольной промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Бокенбаев Ж.К.) в недельный срок направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Джаксалиева Б.М.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                        А. Исекешев
Согласован:
Председатель Агентства
Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий
________________ М. Оспанов
«____» __________ 2013 года
Согласован:
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по защите конкуренции
________________ Б. Куандыков
«____» __________ 2013 года

2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі департаментi (Ж.Қ. Бөкенбаев) бiр апталық мерзiмде Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiне осы бұйрықтың көшiрмесiн жiберсiн және оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Б.М. Жақсалиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрі                     Ә. Исекешев
Келісілген:
Қазақстан Республикасы
Табиғи монополияларды реттеу
агенттігінің төрағасы
_______________ М. Оспанов
2013 жылғы «___» __________
Келісілген:
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау
агенттігінің төрағасы
____________ Б. Қуандықов
2013 жылғы «___» ________