О признании утратившим силу совместного приказа Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 сентября 2012 года № 602 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года № 272 "Об утверждении критериев оценки степени рисков в сфере частного предпринимательства в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
Совместный приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 28 ноября 2013 года № 684 и Министра регионального развития Республики Казахстан от 22 января 2014 года № 10/НҚ
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Признать утратившим силу совместный приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 сентября 2012 года № 602 и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года № 272 «Об утверждении критериев оценки степени рисков в сфере частного предпринимательства в области санитарно-эпидемиологического благополучия населения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7971, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 31 октября 2012 года № 375-376 (27194-27195); от 1 ноября 2012 года № 377-378 (27196-27197).
2. Комитету государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан обеспечить направление копии настоящего совместного приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
И.о. Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
_______________ Э. Байжунусов
Министр
регионального развития
Республики Казахстан
_________________ Б. Жамишев

"Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында жеке кәсіпкерлік аясындағы тәуекелдер дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 3 қыркүйектегі № 602 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 21 қыркүйектегі № 272 бірлескен бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 684 және Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 10/НҚ бірлескен бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. «Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығы саласында жеке кәсіпкерлік аясындағы тәуекелдер дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрінің 2012 жылғы 3 қыркүйектегі № 602 және Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 21 қыркүйектегі № 272 бірлескен бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7971 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 31 қазанда № 710-716 (27788); 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 818-823 (27894) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитеті осы бірлескен бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының            Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау                     Өңірлік даму
министрінің міндетін атқарушы        министрі
_______________ Е. Байжүнісов        ______________ Б. Жәмішев